Na Vianočnom hokejovom turnaji amatérskych družstiev sme boli najlepší!

26.12.2018 11:05
Na domácom lade piešťanskej Easton Arény sa v sobotu 15. decembra uskutočnil Vianočný hokejový turnaj amatérskych družstiev. Okrem nášho družstva “DOKTOR” sa turnaja zúčastnilo aj mužstvo Stakotra Piešťany, ďalej mužstvo slovenskej televízie RTVS a mužstvo ROWERS, ktoré bolo poskladané veslármi a rodičmi veslárov z rôznych slovenských klubov.
Turnaj sa hral systémom každý s každým 2 x 15 min s 5 minútovou prestávkou medzi tretinami.
Turnaj bol dramatický do posledných sekúnd posledného zápasu, v ktorom sme nakoniec porazili Stakotru futbalovým výsledkom 2:1 a zabezpečili sme si tak celkové prvenstvo v turnaji. Na druhom mieste sa nečakane s dvoma výhrami a jednou prehrou umiestnilo mužstvo ROWERS, tretia skončila STAKOTRA a na konečnom štvrtom mieste sa umiestnili chlapi z televízie RTVS. Cenu najlepšieho hráča turnaja s najviac strelenými gólmi získal hráč mužstva doktor Roman Havrlent a najlepším brankárom turnaja sa stal jednoznačne Adrián Nestes ktorý inkasoval počas celého turnaja len 3 krát
Turnaj bol dramatický do posledných sekúnd posledného zápasu, v ktorom sme nakoniec porazili Stakotru futbalovým výsledkom 2:1 a zabezpečili sme si tak celkové prvenstvo v turnaji. Na druhom mieste sa nečakane z dvoma výhrami a jednou prehrou umiestnilo mužstvo ROWERS, tretia skončila STAKOTRA a na konečnom štvrtom mieste sa umiestnili chlapi z televízie RTVS. Cenu najlepšieho hráča turnaja s najviac strelenými gólmi získal hráč mužstva doktor Roman Havrlent a najlepším brankárom turnaja sa stal jednoznačne Adrián Nestes ktorý inkasoval počas celého turnaja len 3 krátNa domácom lade piešťanskej Easton Arény sa v sobotu 15. decembra uskutočnil Vianočný hokejový turnaj amatérskych družstiev. Okrem nášho družstva “DOKTOR” sa turnaja zúčastnilo aj mužstvo Stakotra Piešťany, ďalej mužstvo slovenskej televízie RTVS a mužstvo ROWERS, ktoré bolo poskladané veslármi a rodičmi veslárov z rôznych slovenských klubov.
Turnaj bol dramatický do posledných sekúnd posledného zápasu, v ktorom sme nakoniec porazili Stakotru futbalovým výsledkom 2:1 a zabezpečili sme si tak celkové prvenstvo v turnaji. Na druhom mieste sa nečakane z dvoma výhrami a jednou prehrou umiestnilo mužstvo ROWERS, tretia skončila STAKOTRA a na konečnom štvrtom mieste sa umiestnili chlapi z televízie RTVS. Cenu najlepšieho hráča turnaja s najviac strelenými gólmi získal hráč mužstva doktor Roman Havrlent a najlepším brankárom turnaja sa stal jednoznačne Adrián Nestes ktorý inkasoval počas celého turnaja len 3 krát