Vianočný hokejový turnaj amatérskych družstiev 2017

20.12.2017 13:51
Na našom domácom lade piešťanskej Easton Arény sa v sobotu 16. decembra uskutočnil Vianočný hokejový turnaj amatérskych družstiev. Okrem nášho družstva sa turnaja zúčastnilo aj mužstvo Stakotra Piešťany, ďalej mužstvo slovenskej televízie RTVS a mužstvo ROWERS, ktoré bolo poskladané veslármi z rôznych slovenských klubov.
Turnaj sa hral systémom každý s každým 2 x 15 min s 5 minútovou prestávkou medzi tretinami a o dodržiavanie pravidiel ľadového hokeja dozeral pri všetkých zápasoch bývalý hráč piešťanských havranov Martin Klčo.
Turnaj bol dramatický do posledných sekúnd posledného zápasu, v ktorom sme nakoniec podľahli Stakotre 1:3 a Stakotra si tak zabezpečila celkové prvenstvo v turnaji. Na druhom mieste sme skončili my, mužstvo „doktorov“, tretia RTVS Bratislava a na štvrtom mieste sa umiestnil slovenský výber veslárov Rowers. Cenu najlepšieho hráča turnaja, vyhodnocovanú hlavným rozhodcom, získal Martin Mikeska - Stakotra Piešťany.