Doktor hokej zostava na vianočný turnaj:

OBRANA  -  Palo V., Andrej S., Peter Z. Andrej V.
ÚTOK - Jozef, Majo M., Marek S. Roman, Brano, Martin K.
OBRANA  - Knažik , Zamečnik , Sochor , Andrej švagor
Utok - Havrlent , Bičan , Aleš , Noro ,Vavrinec , Jožo Chudý ,  Nahradník  - Martin Košút

Vianočný hokejový turnaj amatérskych družstiev 2019

7.12.2019 od 17:45hod zimný štadión Piešťany

Vianočný hokejový turnaj amatérskych družstiev 2017 16.12.2017 od 14.00hod zimný štadión Piešťany
Hrací plán turnaja:
Hrá sa systémom každý s každým 2 x 15 min.  s prestávkou medzi polčasmi  5 min, resp. 15 min. na rolbu, ktorá bude upravovať ľadovú plochu po každom treťom polčase (viď rozpis nižšie).
Bodovanie:  výhra = 3 body,  remíza = 1 bod pre každé mužstvo,  pri rovnosti bodov rozhoduje výsledok vzájomného zápasu,  potom vyšší počet strelených gólov,  potom nižší počet inkasovaných gólov, potom rozhoduje už len vyššie promile alkoholu v krvi....  ...
Hrá sa na hrubý čas t.j. časomiera beží stále 00.00 – 15.00 min.
Rozhodca prerušuje hru a vhadzuje puk do hry pri góle, ofsajde, faule, zranení hráča, vyhodení puku mimo hraciu plochu, zákrokom brankára a jeho nerozohratiu, atď.
Ofsajd platí len na modrej čiare, vyhodenie puku z obranného pásma cez celú hraciu plochu sa nepovažuje za dôvod na prerušenie hry.
Po góle, prerušení atď. sa hráči urýchlene a bez zbytočného zdržovania, dlhého striedania atď. postavia k miestu vhadzovania puku, ktorý určil rozhodca.
Evidentné zdržovanie hry bude rozhodcom posúdené ako trest pre hráčsku lavicu, 2 minútovým trestom, každý iný trest bude posúdený podľa platných pravidiel hokeja.
Prosíme o striktné dodržiavanie stanovených termínov začiatkov zápasov,  ako aj prestávok,  nakoľko je časový plán vypracovaný na 5 hodín prenájmu ľadovej plochy s maximálne 15 minútovou rezervou.
Rozpis zápasov: 1. DOKTOR – RTVS BA                   14:00 – 14:15, pauza 5 min, 14:20 – 14:35     2. STAKOTRA – ROWERS BA         14:40 – 14:55, pauza 5 min, 15:00 – 15:15, pauza 15 min rolba, 3. DOKTOR – ROWERS BA             15:30 – 15:45, pauza 5 min, 15:50 – 16:05 4. STAKOTRA – RTVS BA                16:10 – 16:25, pauza 5 min, 16:30 – 16:45, pauza 15 min rolba 5. ROWERS BA – RTVS BA              17:00 – 17:15, pauza 5 min, 17:20 – 17:35 6. DOKTOR - STAKOTRA                17:40 – 17:55, pauza 5 min, 18:00 – 18:15
Vyhodnotenie turnaja  :                    18:15 – 18.30. Prosíme všetky mužstvá nastúpiť v dresoch.

Hrá sa systémom každý s každým 2 x 15 min.  s prestávkou medzi polčasmi  5 min, resp. 15 min. na rolbu, ktorá bude upravovať ľadovú plochu (viď rozpis nižšie). Hrá sa na hrubý čas t.j. časomiera beží stále 00.00 – 15.00 min. Rozhodca prerušuje hru a vhadzuje puk do hry pri góle, ofsajde, faule, zranení hráča, vyhodení puku mimo hraciu plochu, zákrokom brankára a jeho nerozohratiu, atď.
Ofsajd platí len na modrej čiare, vyhodenie puku z obranného pásma cez celú hraciu plochu sa nepovažuje za dôvod na prerušenie hry. Po góle, prerušení atď. sa hráči urýchlene a bez zbytočného zdržovania, dlhého striedania atď. postavia k miestu vhadzovania puku, ktorý určil rozhodca. Evidentné zdržovanie hry bude rozhodcom posúdené ako trest pre hráčsku lavicu, 2 minútovým trestom, každý iný trest bude posúdený podľa platných pravidiel hokeja.
Prosíme o striktné dodržiavanie stanovených termínov začiatkov zápasov,  ako aj prestávok,  nakoľko je časový plán vypracovaný na 4 1/2 hodiny prenájmu ľadovej plochy s maximálne 15 minútovou rezervou.

Bodovanie:

výhra = 3 body,  remíza = 1 bod pre každé mužstvo,  pri rovnosti bodov rozhoduje výsledok vzájomného zápasu,  potom vyšší počet strelených gólov,  potom nižší počet inkasovaných gólov, potom rozhoduje už len vyššie promile alkoholu v krvi :)

21:45 – 22:00

Vyhodnotenie turnaja, najlepšieho strelca a najlepšieho brankára od 22:15 – 22.30hod

Prosíme všetky mužstvá nastúpiť v dresoch.